Nasza kadra

Robert Hundla

Założyciel i właściciel

Założyciel i właściciel Driving Academy ale przede wszystkim pilot rajdowy z 14 letnim doświadczeniem, kilkukrotny mistrz Polski w klasie samochodów napędzanych na jedną oś oraz kilkukrotny mistrz Słowacji w klasyfikacji generalnej. Współpracował z kierowcami takimi jak: Leszek Kuzaj, Grzegorz Grzyb, Janek Chmielewski czy Robert Kubica. Robert to niezwykle doświadczony instruktor techniki jazdy z wieloletnią praktyką w wielu szkołach oraz wrodzonym talentem pedagogicznym.W sezonie 2016 zdobył tytuły: Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej RSMP , v-ce Mistrza Europy FIA CEZ oraz v-ce Mistrza Słowacji w klasyfikacji generalnej.

Piotr Białowąs

Instruktor

Związany z motosportem od ponad 12 lat. Zanim został pilotem rajdowym zgłębił tajniki motoryzacji od strony konstrukcyjnej budując auta dla sportu, zarówno dla rajdów jak i wyścigów co czyni go ekspertem w dziedzinie. Od 2008 roku startuje z sukcesami w Mistrzostwach Polski na fotelu pilota. W swoich klasach wywalczył tytuł Mistrza i kilkukrotnie Wicemistrza Polski.

Przemek Bosek

Instruktor

Pilot rajdowy posiadający na koncie kilka tytułów mistrza Polski. Licencjonowany instruktor doskonalenia techniki jazdy, absolutny miłosnik zabytkowych samochodów. Trener sprzedażowy oraz produktowy pracujący mi. dla Mercedes Benz czy KIA.

Tomek Pucz

Instruktor

Pilot rajdowy, instruktor doskonalenia techniki jazdy, uczestnik jazd testowych dla wielu marek motoryzacyjnych. Jeden z najlepszych polskich Gravel Crew. Swoje doświadczenie jakie zdobył podczas startów w rajdach, przekuł na świetny instruktaż w zakresie poprawy techniki jazdy tak bezpiecznej, jak i sportowej.

Grzegorz Dachowski

Instruktor

Grzegorz Kubat

Instruktor

Kamil Wróbel

Instruktor

Antoni Niemczynowicz

Instruktor

Michał Jucewicz

Instruktor