AMG

AMG Driving Academy

Skorzystaj z oferty profesjonalnych szkoleń i treningów na europejskich torach

Już teraz możesz dołączyć do nas – rozwijać swą pasję, doświadczyć mocy Mercedes-AMG, poczuć wyjątkowe sportowe emocje i zyskać najlepsze na rynku rozwiązania.

profesjonalne tory wyścigowe gwarantujące sportowe emocje – najnowocześniejsze obiekty z dogodnym dojazdem w Polsce i Czechach

najszybsza rodzina aut Mercedes-AMG

doświadczenie – zespół 9 certyfikowanych instruktorów AMG, utytułowanych kierowców wyścigowych i rajdowych

indywidualne podejście – mniejsze grupy treningowe, wybrane moduły szkoleniowe w formule 1:1

AMG Experience - specjalne szkolenia dedykowane młodym kierowcom oraz obecnym klientom najmniejszych aut z rodziny Mercedes-AMG

Kadra AMG Driving Academy to zespół
najlepszych fachowców

Gwarantujemy jakość, emocje i indywidualne podejście. Nasi instruktorzy zadbają o każdy szczegół realizacji i wyjątkową atmosferę. Jakość szkoleń AMG Driving Academy to doskonale przystosowane rozwiązania i komfortowe warunki.

Lokalizacje torów

Silesia Ring

Najlepszy tor wyścigowy w Polsce

Lokalizacja: Kamień Śląski, Polska

Nitka główna: 3 636 m (15 zakrętów: 9 prawych i 6 lewych)

Zdaniem czołowych zawodników motosportu tor Silesia Ring cechuje jedna z najlepszych konfiguracji w Europie. Dzięki lokalizacji i infrastrukturze jest także idealnym miejscem do organizacji eventów motoryzacyjnych, a 7 wariantów konfiguracji daje możliwość różnorodnych treningów. Doskonałe miejsce szkoleń zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę za kierownicą, jak i zawodowców.

Autodrom Jastrząb

Precyzja, technologia i umiejętności

Lokalizacja: Jastrząb, Polska

Nitka główna: 2 400 m (11 zakrętów: 6 prawych i 5 lewych)

Jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Wymagający tor wyścigowy ze sporą liczbą zakrętów, idealny do poznania możliwości najmniejszych aut z rodziny Mercedes-AMG. Dodatkowo wyposażony w automatyczny system nawadniania umożliwiający uczestnikom trening z jazdy w poślizgu.

Brno Circuit

Czeska Fabryka Adrenaliny

Lokalizacja: Brno, Czechy

Nitka główna: 5 403m (14 zakrętów: 8 prawych i 6 lewych)

Ten tor wpisany jest w tradycję i wyjątkowy charakter europejskich wyścigów. Bogata historia zaczęła się w 1930 r. i trwa do dziś m.in. dzięki całej gamie motoryzacyjnych imprez. Ich zawodnicy i widzowie twierdzą, że to właśnie tu są najlepsze warunki do zwycięstwa. Doświadczenie, profesjonalizm i zestaw rozwiązań „Czeskiej Fabryki Adrenaliny” zapewniają jakość i prawdziwe emocje sportowej jazdy.