Facebook

Nasza kadra


Robert Hundla

Założyciel i właściciel Driving Academy ale przede wszystkim pilot rajdowy z 14 letnim doświadczeniem, kilkukrotny mistrz Polski w klasie samochodów napędzanych na jedną oś oraz kilkukrotny mistrz Słowacji w klasyfikacji generalnej. Współpracował z kierowcami takimi jak: Leszek Kuzaj, Grzegorz Grzyb, Janek Chmielewski czy Robert Kubica. Robert to niezwykle doświadczony instruktor techniki jazdy z wieloletnią praktyką w wielu szkołach oraz wrodzonym talentem pedagogicznym.W sezonie 2016 zdobył tytuły: Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej RSMP , v-ce Mistrza Europy FIA CEZ oraz v-ce Mistrza Słowacji w klasyfikacji generalnej.


Piotr Białowąs

Związany z motosportem od ponad 12 lat. Zanim został pilotem rajdowym zgłębił tajniki motoryzacji od strony konstrukcyjnej budując auta dla sportu, zarówno dla rajdów jak i wyścigów co czyni go ekspertem w dziedzinie. Od 2008 roku startuje z sukcesami w Mistrzostwach Polski na fotelu pilota. W swoich klasach wywalczył tytuł Mistrza i kilkukrotnie Wicemistrza Polski.


Jakub Gerber

To jeden z najlepszych polskich pilotów rajdowych, ale przede wszystkim doskonały instruktor doskonalenia techniki jazdy oraz jazdy sportowej. Jego bogate doświadczenie docenił Robert Kubica korzystając z jego usług jako pilota w pierwszych dwóch sezonach startów w rajdach samochodowych. Na swoim koncie posiada kilka tytułów Mistrza Polski u boku takich kierowców jak Leszek Kuzaj, Janek Chmielewski czy Tomasz Kuchar.


Przemek Bosek

Pilot rajdowy posiadający na koncie kilka tytułów mistrza Polski. Licencjonowany instruktor doskonalenia techniki jazdy, absolutny miłosnik zabytkowych samochodów. Trener sprzedażowy oraz produktowy pracujący mi. dla Mercedes Benz czy KIA. 


Andrzej Kaczmarek

Kierowca rajdowy, licencjonowany instruktor techniki jazdy. Swoja pasję do motoryzacji dzieli pomiedzy nowoczesne techniki wspomagania bezpieczeństwa a zabytkowe samochody, których jest olbrzymim miłośnikiem.


Adam Dowgird

Pasjonat motoryzacji, a szczególnie interesują go zabytkowe samochody rajdowe. Startuje w międzynarodowych cyklach samochodów historycznych. Licencjonowany instruktor doskonalenia techniki jazdy. Doświadczony instruktor jazdy off road


Tomek Pucz

Pilot rajdowy, instruktor doskonalenia techniki jazdy, uczestnik jazd testowych dla wielu marek motoryzacyjnych. Jeden z najlepszych  polskich Gravel Crew. Swoje doświadczenie jakie zdobył podczas startów w rajdach, przekuł na świetny instruktaż w zakresie poprawy techniki jazdy tak bezpiecznej, jak i sportowej.


Antoni Niemczynowicz

Kierowca wyścigowy - uczestnik programu rowoju młodych talentów KIA LOTOS RACE. Pasjonat motoryzacji, prez kilka lat związany z firma Mercedes gdzie odpowiadał za flotę prasowa oraz kontakt z mediami. Prowadzi portal www.sportstandard.pl.

 


Błażej Lipiński

Nasz ekspert w dziedzinie Defensive Drive oraz instruktor doskoanlenia techniki jazdy posiadający uprawnienia do szkoleni we wszystkich kategoriach pojazdów. Prywatnie wielki fan muzyki oraz motocykli.


Jan Niesiołowski

Kierowca rajdowy, doskonały instruktor bezpiecznej oraz sportowej jazdy. Olbrzymie doświdczenie zdobywał na wielu torach ODTJ ale również na torze w Poznaniu czy Kielcach czuje się jak ryba w wodzie. Jego drugą pasją jest dziennikarstwo motoryzacyjne -stworzył portal www.automocje.pl gdzie przybliża nowinki na rynku samochodowym w Polsce.


Paweł Bilski

Nasz mistrz logistyki oraz świetny instruktor odpowiadający za szkolenia porównawcze nowych modeli samochodów wdrażanych na rynek przez Driving Academy. Niedościgniony znawca sztuki fotograficznej oraz filmowej.

Jakub "Colin" Brzeziński

„Odkrycie Roku” według Polskiego Związku Motorowego, jeden z najlepiej rokujących kierowców rajdowych ostatnich lat, regularnie startujący w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz mistrzostwach świata WRC, czynny instruktor doskonalenia sportowej techniki jazdy z ogromną wiedzą praktyczną. Świetny pedagog, niezwykle cierpliwy i otwarty. W sezonie 2016 zdobył tytuł I v-ce Mistrza Polski w Klasyfikacji Generalnej RSMP!

Grzegorz Kubat

Grzegorz Kubat

Kierowca wyścigowy, zwycięzca KIA Lotos Race 2011. W latach 2012 i 2013 kierowca wyścigowy KIA Picanto. Kierowca nowych prototypów wyścigowych współpracował z wieloma wiodącymi markami samochodowymi. Doświadczenie instruktorskie zdobywał m.in. w szkoleniach Eco Driving, Technika Bezpiecznej Jazdy, Instruktaż Wyścigowy.

Łukasz Dziemidok

Łukasz Dziemidok

Z zawodu aktor teatralny i telewizyjny znany z popularnych seriali, serce oddał swojej życiowej pasji którą jest motorsport. W 2002 roku Łukasz zaczął od startów w imprezach amatorskich gdzie wygrał min. międzynarodowy finał w projeckie Marlboro Red Racing School we Włoszech. Od 2010 startuje w rajdach płaskich i Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Grzegorz Grzyb

Grzegorz Grzyb

Jeden z najwybitniejszych polskich kierowców rajdowych. Swoje starty rozpoczął w 1994 roku w Mistrzostwach Polski. Zdobywał kilka razy tytuł rajdowego mistrza Słowacji (sezony 2006, 2012, 2013, 2014} i wicemistrza Słowacji (sezony 2005, 2008, 2010, 2011). W roku 2012 zajął trzecie miejsce i w 2014 zajął drugie miejsce w Mistrzostwach Polski w klasyfikacji generalnej, stając kilka razy na podium w poszczególnych rajdach.

Maciek Steinhof

Maciek Steinhof

Doświadczony kierowca wyścigowy i rajdowy, Mistrz ADAC VW Polo Cup, II Wicemistrz ADAC Volkswagen Scirocco R Cup, uczestnik VW Castrol Cup (wygrany wyścig, wielokrotnie na podium). W 2009 roku był fabrycznym kierowcą VW Motorsport .